SİZDEN

Aşağıdaki formu doldurarak mesajınızı gönderebilirsiniz.

SİZDEN GELENLER

İsim      : emel k
Tarih    : 16.02.2010
Mesaj   : Kaleminize yüreğiniz sağlık.cesaretiniz zaten beni aşağıda yazacağım cümlelere cesaretlendirdi.behlül bihter yaprak dökümü bu diziler toplumu mahvetti ve sizin de yazınızda belirttiğiniz gibi gençler bu kişileri model alıyor.yani bu dizi karakterleri topluma kabul ettirilmeye çalışılıyor gibi .Bu tür durumları dile getirdiğiniz için ve bu şekilde toplumuilgilendiren konuları gündeme getirdiğiniz için çok teşekkür ederim.Yeni yazınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

İsim      : Necmi Çalıkuşu
Tarih    : 12.02.2010
Mesaj   : Hiç sevemedim bu behlül ve bihter’i. Namkörlük ve ihaneti temsil ediyorlar adeta.Seyrederken kanım donuyor sanki.Böyle bir iğrençlik nasıl olabilir birtürlü anlayamıyorum. Ancak gerçek hayatta böyle o kadar çok örnek var ki saymakla bitmez. Ama benim içim kaldırmıyor böyle namkörleri ve ihanetleri.Çok haklısınız yazmakta.Allah hiçkimseyi Adnan’ın düştüğü duruma düşürmesin.Ancak son bölümlerde bihter’in yaptığı iğrençlikler sınırı aştı.Bayanların tepkisini alıyor artık.

İsim      : PELİN KIRTAÇ
Tarih    : 09.02.2010
Mesaj   : Ortaokul sınıf arkadaşımın başarıları beni çok mutlu etti.sevgiler

İsim      : Serdar Gülaçtı
Tarih    : 29.01.2010
Mesaj   : Trafikte size kaba davranan o adam evde eşinede öyle davranıyordur.hatta dövüyordur. Erkek olsun kadın olsun mutlaka kötü araba kullanan vardır. Ben çok iyi bayan sürücüler tanıyorum. size yapılan haksızlık.Maalesef dönüp dolaşıyoruz ve eğitimsizliğe geliyoruz.Eşlerini aldatanlarda,dövenlerde, trafikte bağıranlarda bu eğitimsiz magandalar değilmi.Siz son derece değerli bir hanımefendiye benziyorsunuz.yine yazınızda eğitici öğretici ve alçak gönüllü davranışınızla değerinize değer katmışsınız. İyiki sizler gibiler hala var.

İsim      : Nalan Kocabıyık
Tarih    : 21.01.2010
Mesaj   : Doğru söze ne denir.okurken düşündüren bir yazı olmuş.sizin kızlar şanslı o zaman.keşke bütün anneler sizin gibi duaylı olsa.

İsim      : Ceylan
Tarih    : 20.01.2010
Mesaj   : Yazılarını takip ediyorum.anneler babalar garantör olamaz yazın çok güzel.Benimde kızım ve oğlum var.gerçekten olanları görünce açıkcası korkuyorum. bu gençler senin gibi kalemlerin deneyimleriyle doğru yolu bulacaktır.Tecrübelerini paylaşman çok iyi.seni takdir ediyorum.hoşçakal.

İsim      : Necmi Çalıkuşu
Tarih    : 20.01.2010
Mesaj   : Evlatlar ana babanın garantörü olmaz başlıklı yazınızı okudum.Çok doğru şeyler yazmışsınız. Sizin gibi tecrübeli kalemler bunları yazacak ki kızlarımız ve oğullarımız bu hatalara düşmeyecek. elinize beyninize sağlık.Umarım mesajlarınız ilgili yerlere gidiyordur.Gençler bu siteleri pek okuyormu emin değilim bence siz iyibir gazetede yazın bütün bunları.kaleminiz kuvvetli sizin.Yada televizyon programı yapın.ders gibi anlattıklarınız.

İsim      : Ceylan…
Tarih    : 04.01.2010
Mesaj   : Sevgili nilgün. Yeni yılını kutlar sağlıklı başarılı küskünlüklerin olmadığı barış dolu yıllar dilerim.

İsim      : arzu
Tarih    : 22.12.2009
Mesaj   : ikizlerine selam söyle nilgün’cüğüm. allah seni kötülüklerden korusun .hala çok güzel gülüyorsun.kurtuluştan arzu..

İsim      : Seda Kaya
Tarih    : 21.12.2009
Mesaj   : Nilgün abla ben sizi nedense annem kadar çok seviyorum. Annem kitabını okudu senin.bende biraz okudum.beğendim.

İsim      : ege koç
Tarih    : 21.12.2009
Mesaj   : çok güzelsiniz. sitenizde güzel ama sizin kadar güzel değil. yaşım küçük ama benim…

İsim      : Garen
Tarih    : 18.12.2009
Mesaj   : Slm. Ben Amerika’dan Garen.Sitelerdeki Yazılarınızı takip ediyorum. Sitenizi inceledim ve gerçekten çok güzel.

İsim      : DENİZ ERCAN
Tarih    : 18.12.2009
Mesaj   : Merhabalar. Sitenizdeki fotoğraflarınızı çok beğendim.

İsim      : ERSİN
Tarih    : 18.12.2009
Mesaj   : Nilgun hanım merhabalar. Öncelikle sizin yazılarınızı çok büyük bir beğeniyle okumaktayım. Başarılarınızın devamını diliyorum.

İsim      : sensiz-kaldim
Tarih    : 20.11.2009
Mesaj   : merhabalar.. siteniz güzeL olmuş.. emeğinize sağLık.. bizede gelin her sabah kahve içmeye (:

İsim      : ottomanh
Tarih    : 16.09.2009
Mesaj   : Gerçekten mükemmel bir kişiliğe sahip nadir insanlardansınız. Bu yeni siteniz ile size dair en güncel haberleri alacağımız için çok mutluyuz.

İsim      : Erkan Bayazıtlı
Tarih    : 15.09.2009
Mesaj   : Nilgün Hanım merhaba, Sevişmeyen Kadın Ölsün !!! yazınızı çok büyük bir keyifle okudum. Kaleminize ve yüreğinize sağlık. Tek kelime ile MUHTEŞEM bir yazı. Dilerim, gençlerimiz hatta her birey ders alır. Saygılarımla.
Erkan Bayazıtlı

error: Content is protected !!