TV YAPIMLARI

 

MAVİ KOLYE

Yönetmen: Yalçın YELENCE
Senaryo: Yılmaz OKUMUŞ
Yapımcı: Nilgün ÇOLAK
Müzik: Ali OTYAM

Başrollerinde Hakan Vanlı, Begüm Birgören, Doğa Bekleriz, Nilgün Belgün, Enis Fosforoğlu’un oynadığı MAVİ KOLYE Show TV için çektiğimiz dizilerden.
Konusu: Başarılı bir iş adamı ve disiplinli bir Baba olan Selçuk Bey yaşları altı ile on bir arasında değişen iki kız ve iki erkek çocuğu ile birlikte lüks bir evde yaşamaktadır. Selçuk Bey, paragöz bir kadın olan Aylin ile sözlüdür. Selçuk Beyin çocukları olası bir evliliği engellemek için her türlü numaraya başvururlar.

 

 

HEPSİ BENİM OLACAK

Yönetmen: Şahin GöK
Senaryo: Kutsi AKILLI
Senaryo: Taner BARAN
Yapımcı: Nilgün ÇOLAK
Müzik: Aria

Can Gürzap ve Aliye Uzunatağan gibi tiyatroya gönül veren oyuncularınn rol aldığı yarışma tadında dizi “Hepsi Benim Olacak”. Servetini çocukları arasında başlattığı yarışma sonunda en başarılı olana bırakmayı planlayan bir baba ile yakın çevresindekilerin yaşadıklarını konu almaktadır.
Tiyatroya yıllarını veren Can Gürzap ve Aliye Uzunatağan gibi seçkin oyuncular ile başta Aytaç Arman olmak üzere, Aslı Aybars, Doğa Bekleriz, Cem Bosnalı, Yonca Cevher, Murat Daltaban, Selin Demiratar, Hüseyin Köroğlu, Cansın Özyosun, Volkan Severcan, Engin Us’un buluştuğu dizi, başarılı yaşamında edindiği serveti çocukları arasında başlattığı yarışmanın sonunda en iyi olan ve sermayesini en iyi işleten evladına bırakmayı planlayan baba ile aile ve iş çevresinde bulunanların yaşadıkları konu ediliyor. Alışkanlık yaratacak kıvamda, yarışma tadında…
Hepsi Benim Olacak dizisinin yapımcısı ve Leyra Yapım Genel Müdürü Nilgün Çolak, bu dizi hakkında yarışma tadında bir dizi ibaresini kullanıyor. Genç ve dinamik bir yapım firması olarak çalışmalarında da gençlere fırsat vermeyi misyon edindiklerini söyleyen Nilgün Çolak, genç tiyatrocuların yanı sıra yönetmenin de gençlerle çalışma kararlarının ne kadar doğru olduğunu ortaya koyduğu inancında. Hepsi Benim Olacak dizisinin senaristliğini üstlenen Kutsi Akıllı’nn Türkiye’nin ilk uzun metrajlı animasyon filmi Troya’da katkıları tartışılmaz. Yönetmen yardımcılığını Tuba German, görüntü yönetmenliğini de Vecihi Ener’in üstlendiği Hepsi Benim Olacak dizisinin çekimleri, en küçük detayına kadar yeniden tefriş edilerek plato haline getirilen ve 1500 metrekare iç mekanı olan üç ayrı yalıda gerçekleştirildi.Kısa zamanda seyircinin beğenisini kazanan dizimiz Leyra Yapım’ın önemli projelerinden.

error: Content is protected !!